Доступ до інформації про землі Прикарпаття обговорять на круглому столі

29 травня об 11:00 в Івано-Франківську  відбудеться громадське обговорення “Реалізація права на інформацію про землі Прикарпаття в аспектах закону України “Про доступ до публічної інформації”

29 травня об 11:00 в Івано-Франківську (вул. Січових Стрільців, 34) відбудеться громадське обговорення “Реалізація права на інформацію про землі Прикарпаття в аспектах закону України “Про доступ до публічної інформації”. Захід проводить ІФОГО “Станіславська правозахисна група” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

На заході заплановано обговорити результати моніторингу доступу до інформації про земельні ділянки в Івано-Франківській області, питання, які виникають під час реалізації права на доступ до публічної інформації та шляхи їх вирішення, дієвість інструментів захисту права на доступ до публічної інформації у справах громадського інтересу.

До участі запрошують представників громадських організацій, органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади.

ІФОГО “Станіславська правозахисна група”
Андрій Малетин
(034) 273 1331
maletyn@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: