Доступ до інформації про комунальну та державну власність на Івано-Франківщині

11 грудня 2010 року Станіславська правозахисна група проводить круглий стіл на тему: "Проблеми доступу громадськості до інформації про об'єкти комунальної та державної власності у Івано-Франківській області".

Захід проводиться у рамках проекту “Покращення доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державною власністю в Івано-Франківській області”, який реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

Партнерами заходу є Благодійний фонд “Право і демократія”, Центр громадської адвокатури, Товариство молодих інвалідів “Братерство” та інші.

У рамках заходу планується обговорення результатів громадського дослідження доступу до інформації про управління та розпоряджання комунальною та державної власністю, в тому числі пасивного та активного доступу в Івано-Франківській області, проблем доступу до публічної інформації у справах громадського інтересу, перспектив впровадження відкритих реєстрів комунального майна та доступу до рішень місцевих рад щодо власності територіальної громади.

Круглий стіл буде проводитись у приміщенні прес-центру Регіонального туристично-інформаційного центру (міська ратуша) за адресою м. Івано-Франківськ, вул.Галицька, 4а (початок о 12.00).

Для участі в круглому столі запрошуються громадські організації та представники органів влади

Контактна особа: Андрій Малетин, тел. 0342731331, 050 3338783, maletyn@ukr.net.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: