Доступ до генпланів міст пропонують обговорити всім зацікавленим

Східноукраїнський центр громадських ініціатив шукає партнерів для громадських обговорень проблеми обмеження доступу громадян до генеральних планів українських міст

Східноукраїнський центр громадських ініціатив (СЦГІ) шукає партнерів для громадських обговорень проблеми обмеження доступу громадян до генеральних планів українських міст. Громадські обговорення відбуватимуться в межах проекту “Через доступ до генеральних планів – до містобудування без корупції” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета проекту – стимулювати центральні органи державної влади й органи місцевого самоврядування розробити та впровадити в життя процедуру зняття обмежувальних грифів із генпланів українських міст за активної участі громадськості та з урахуванням громадських інтересів.

Обговорення буде проведено упродовж березня-червня. Ключовою складовою заходів стане аналіз результатів всеукраїнського моніторингу доступності генеральних планів міст, проведеного СЦГІ у 2009-2011 роках.

СЦГІ запрошує до співпраці всіх зацікавлених, зокрема представників громадських організацій, політичних партій, журналістів, науковців і громадян.

Контакти: Східноукраїнський центр громадських ініціатив, Володимир Щербаченко, 067 640 9 440, zahumanrights@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: