Доступ до декларацій народних депутатів: позитивні зміни в судовій практиці

21 травня о 12:30 у Києві відбудеться прес-конференція “Доступ до декларацій народних депутатів України: позитивні зміни в судовій практиці”

21 травня о 12:30 у Києві (ІА “Інтерфакс-Україна”, вул. Рейтарська 8/5-А) відбудеться прес-конференція “Доступ до декларацій народних депутатів України: позитивні зміни в судовій практиці”. Захід проводить Інститут Медіа Права за підтримки програмної ініціативи “Права людини та правосуддя” Міжнародного фонду “Відродження”.

У прес-конференції візьмуть участь:
· Тарас Шевченко, директор Інституту Медіа Права;
· Інна Борзило, учасниця Руху “Чесно”;
· Віта Володовська, юрист Інституту Медіа Права.

Під час прес-конференції буде висвітлено дотримання Апаратом Верховної Ради та народними депутатами антикорупційного законодавства в частині опублікування ними майнових декларацій.

1 травня 2014 року закінчився термін публікації Апаратом Верховної Ради декларацій про майно, доходи та фінансові зобов’язання народних депутатів за 2013 рік. Як свідчить практика Інституту Медіа Права, доступ до декларацій народних обранців досі закритий. Проте позитивні зміни вже є. Зокрема, 13 травня 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд виніс рішення у справі журналістки Оксани Коваленко проти Апарату Верховної Ради.

Контакти:
Інститут Медіа Права
Тетяна Олексіюк
067 233 28 12
oleksiyuk@medialaw.kiev.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: