Дослідження “Британський роман нового часу” презентують у Львові

16 вересня о 15:30 у Львові відбудеться презентація дослідження Малколма Бредбері “Британський роман нового часу”

16 вересня о 15:30 у Львові, у Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка (вул. Університетська, 1), відбудеться презентація дослідження Малколма Бредбері “Британський роман нового часу”. Книжку опублікувало видавництво київської агенції “MSBrand Corporation” на замовлення БФ “Фундація видавництва “Кальварія” за підтримки Фонду Ріната Ахметова “Розвиток України”, Британської Ради та Міжнародного фонду “Відродження”.

Видання представлятиме перекладач із англійської Віктор Дмитрук.

Малколм Бредбері висловлює поширену наприкінці ХХ століття думку про те, що головним методом британських авторів був і залишається реалізм, заснований на сюжеті й характері. Водночас, за його словами, у певний період можна спостерігати й розвиток модерністської естетики, у якій первинного значення набувають “модель”, “форма” та “міф”. Обидва ці методи, на думку дослідника, наприкінці XX століття багато в чому вичерпали себе.

Сер Малколм Стенлі Бредбері (1932-2000) – британський письменник, літературний критик, телевізійний драматург, лауреат Букерівської премії. Він є автором романів “Їсти людей недобре”, “Крок на Захід”, “Історична особистість”, “Обмінні курси”, “Чому саме Слака?”, “Скорочення” та “Доктор Кримінале”, перший із яких одразу зробив його відомим. Окрім того, Малколм Бредбері – автор книжок “Атлас літератури” та “Небезпечні паломництва”, у яких він аналізує англійську, американську та європейську літератури від останньої чверті ХІХ століття до сучасності.

Контакти: Видавництво “MSBrand Corporation”, 050 372 92 00, pr@msbrand.net

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: