Дослідження: ефективність державного фінансування проектів регіонального розвитку

22 вересня у Києві презентували результати дослідження «Аналіз ефективності державної підтримки проектів регіонального розвитку», проведеного Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Дослідження здійснювалось у п'яти областях України: Львівській, Луганській, Одеській, Чернігівській та Чернівецькій.

22 вересня у Києві презентували результати дослідження «Аналіз ефективності державної підтримки проектів регіонального розвитку», проведеного Всеукраїнською громадською організацією «Асоціація сприяння самоорганізації населення» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження». Дослідження здійснювалось у п’яти областях України: Львівській, Луганській, Одеській, Чернігівській та Чернівецькій.

Чому сьогодні кошти ДФРР не йдуть на економічний розвиток регіонів, а лише перекривають соціальну сферу, як підвищити якість проектних пропозицій та удосконалити процедуру конкурсного відбору, як забезпечити прозорість і публічність процесу використання державних коштів – відповіді та рекомендації аналітиків у дослідженні.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: