Допомога органам самоорганізації населення

25 лютого 2015 року о 14.30 у приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція за результатами діяльності ресурсного центру «Лівобережжя» протягом травня 2014 року – лютого 2015 року. Тема заходу – надання ресурсним центром «Лівобережжя» допомоги органам самоорганізації населення (ОСН), ініціативним групам з їх створення та активістам в рамках проекту «Ресурсний центр як шлях подальшого розвитку локальної демократії столиці» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

25 лютого 2015 року о 14.30 у приміщенні УНІАН відбудеться прес-конференція за результатами діяльності ресурсного центру «Лівобережжя» протягом травня 2014 року – лютого 2015 року. Тема заходу –  надання ресурсним центром «Лівобережжя» допомоги органам самоорганізації населення (ОСН), ініціативним групам з їх створення та активістам в рамках проекту «Ресурсний центр як шлях подальшого розвитку локальної демократії столиці» за сприяння Міжнародного фонду «Відродження».

Організатор заходу – Київський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» (далі – КМО Асоціації).

На прес-конференції виконавцями проекту – членами КМО Асоціації обговорюватиметься діяльність першого громадського ресурсного центру з надання зазначеної допомоги протягом 2014 року – лютого 2015 року та будуть проаналізовані підсумки його роботи за цей період. Також буде розглянуто стан відносин громадськості та міської влади у сфері самоорганізації населення. На заході будуть розглянуті проблематика самоорганізації населення в межах України, функціонування і перспективи подальшої діяльності всеукраїнської мережі регіональних ресурсних центрів (РЦ) для ОСНів та плани Асоціації щодо активізації розвитку самоорганізації населення у вирішенні питань місцевого значення у співпраці громадян та місцевої влади. На прес-конференції його учасники проінформують про результати семінару з обміну досвідом діяльності регіональних РЦ 20-21 лютого 2015 року у м. Херсон.

Учасниками заходу будуть:

–  Нєстєрков Андрій Євгенійович, заступник голови правління Асоціації, голова правління КМО Асоціації, голова ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка»;

Чунаєв Олександр Едуардович, заступник голови правління КМО Асоціації, заступник голови ОСН «Комітет мікрорайону «Русанівка», директор РЦ «Лівобережжя» КМО Асоціації, керівник проекту;

Гуманенко Валерій Леонідович, член правління КМО Асоціації, керівник Громадської спілки «Асоціація органів самоорганізації міста Києва», керівник ОСН «Комітет мікрорайону «Березняки – Тельбін», виконавець проекту;

– Крупник Андрій Семенович, голова Асоціації.

Проведення заходу не потребує акредитації працівників ЗМІ.

Метою проектної пропозиції через подальшу діяльність ресурсного центру при КМО Асоціації є надання всебічної допомоги ОСН, членам ініціативних груп, активістам у їх діяльності; сприяння створенню нових ОСН в межах території міста Києва; створення умов для запровадження ефективного діалогу киян з міською владою і прийняття владою за його результатами виважених рішень.

Контакти: Олександр Чунаєв, е-mail: alexchun@meta.ua, моб. тел. 097-89-647-20, 384-48-63

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: