Донецькій владі запропонують вирішити проблеми, пов’язані з реалізацією свободи пересування

19 квітня о 16:00 в Донецьку відбудеться круглий стіл стосовно реалізації громадянами права на свободу пересування та вибір місця проживання

19 квітня о 16:00 в Донецьку, у приміщенні економіко-правового факультету Донецького національного університету, відбудеться круглий стіл стосовно реалізації громадянами права на свободу пересування та вибір місця проживання. Захід організовує Фонд “Правова просвіта” в межах проекту “Сприяння мешканцям м. Донецька в безперешкодній реалізації права на свободу пересування та вибору місця проживання” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходу буде представлено результати дослідження порушень прав громадян при оформленні паспорта для виїзду за кордон та реєстрації чи зняття з реєстрації за місцем проживання.

Мета круглого столу – представити висновки та рекомендації Аналітичного звіту представникам відповідних служб МВС й органів місцевого самоврядування у Донецьку, обговорити можливості подолання наявних проблем і порушень у зазначених сферах. Представники третього сектору запропонують представникам влади способи вирішити проблеми, пов’язані з реалізацією свободи пересування в Україні.

До участі в круглому столі запрошено керівників обласної, міської та районних служб громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб МВС, представників відділу ЖКГ виконавчого комітету міської ради Донецька, а також представників інших громадських правозахисних організацій, експертів, журналістів.

Представникам ЗМІ слід зареєструватися, надіславши запит на адресу leo.cherniavskyi@gmail.com, або за телефоном 093 464 01 68.

Контакти: Леонід Чернявський, 093 464 01 68, leo.cherniavskyi@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: