Донецькі експерти розкажуть про міграційний потенціал регіону

6 жовтня о 13:00 у Донецьку Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу (ДІСДПА) презентує результати всеукраїнського дослідження міграційних настроїв населення України та результати п’ятої хвилі моніторингу надання віз громадянам України консульствами Чехії та Греції в Донецькій області

6 жовтня о 13:00 у Донецьку, у Центрі підвищення кваліфікації держслужбовців Донецької обладміністрації (бул. Пушкіна 32, 3-й поверх), Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу (ДІСДПА) презентує результати всеукраїнського дослідження міграційних настроїв населення України та результати п’ятої хвилі моніторингу надання віз громадянам України консульствами Чехії та Греції в Донецькій області. Захід підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Предметом обговорення будуть такі питання:
– Чи мають наміри українці їхати за кордон?
– Якою є потенційна частка мігрантів на заробітки в Європу чи Росію?
– Які чинники “виштовхують” людей?
– Що заважає свободі пересування українських громадян?
– Чи вплине можливе скасування візових перепон для короткочасних поїздок у Європу на частоту й цілі виїздів українських громадян у країни Шенгенської зони?
– Які зміни зафіксовано у практиці надання віз консульствами Чехії та Греції в Донецькій області?

Модератор обговорення – голова ДІСДПА Володимир Кіпень.

До дискусії запрошено Генерального консула Чеської Республіки в Донецьку Ондрея Моравека, Генконсула Німеччини Клауса Цилінкенса, Генконсула Греції в Маріуполі Дімітріса Пападреу. У заході візьмуть участь керівники аналітичних центрів – партнерів ДІСДПА в межах ініціативи “Європа без бар’єрів”, а також представники обладміністрації, міськради, громадських організацій, науковці та журналісти.

Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу
(062) 305 02 59
disrpa@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: