Міжнародний фонд “Відродження” проведе семінари з написання проєктних пропозицій для організацій Донецької та Луганської областей

20 січня 2022 року ми оголосили другу хвилю конкурсу малих грантів для вирішення проблем довкілля на Донбасі, а сьогодні анонсуємо три семінари з написання проєктних пропозиції для тих, хто вирішить брати участь у конкурсі. 

Тому ми запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, зареєстрованих у Донецькій і Луганській областях (на територіях, підконтрольних Уряду України), які серед своїх пріоритетів займаються й екологічною тематикою, зареєструватися на семінар з написання проєктних пропозицій. Семінари відбудуться наступного місяця наживо у трьох містах: 

  • Маріуполь (07 лютого)
  • Краматорськ (08 лютого)
  • Сєвєродонецьк (09 лютого)

Семінари проводитимуть Олексій Орловський, директор програми «Демократична практика» Міжнародного фонду «Відродження» і Тетяна Кухаренко, менеджерка цієї ж програми та Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні.

У програму семінарів включаємо практичні вправи з розгляду і формування проєктних пропозицій, розбір типових помилок аплікантів, а також презентацію другої хвилі конкурсу малих грантів «Практичні рішення для довкілля в Донецькій і Луганській областях».  

Для реєстрації на семінар прохання вибрати місто, найзручніше для Вас, і заповнити невелику анкету: https://forms.gle/koixGL1qHV68Tntw6 

Запрошуватимемо передусім по одній особі з організації. Будь ласка, візьміть до уваги, що в умовах карантинних обмежень групи учасників у кожному з міст зможуть бути сформовані не більше як із 20 осіб, тому поспішіть потрапити у список перших зареєстрованих.  

Програма семінару і логістичні деталі будуть надіслані на е-адреси зареєстрованих учасників, котрі увійдуть у перші двадцятки. Учасникам з інших міст буде відшкодовано вартість проїзду згідно із логістичною інформацією. Із собою учасники повинні мати сертифікати про ковід-вакцинацію або результат експрес-тесту на ковід, дійсний 72 години включно з часом проведення заходу (відшкодування витрати на експрес-тест можливе за наявності квитанції). 

Тривалість кожного семінару – з 9:30 по 16:30. 

Семінари проводяться в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні (EPAIU), яка виконується Міжнародним фондом «Відродження» за фінансування Швеції. 

Контактна особа для запитань: Тетяна Кухаренко, kukharenko@irf.ua 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: