АНОНС: 6 червня прес-брифінг «Страчені на Донбасі: факти катувань та вбивств»

Час: 6 червня, 11:00 - 11:40 Місце: м. Київ, вул. Хрещатик 2, Український кризовий медіа-центр (Український дім)

6 червня автори дослідження «Страчені на Донбасі» презентують результати розслідувань кричущих справ з порушень прав людини на території АТО та своє бачення щодо впорядкування випадків таких порушень задля можливості надавати кращий захист постраждалим.

Трирічний збройний конфлікт на сході України призвів до того, що мільйони людей втратили життя, здоров’я, рідних, домівки, зникли безвісти, зазнали жорстокого, чи такого, що принижує гідність, поводження, були незаконно затримані, чи позбавлені майна.

Більшість тих, чиї права було порушено внаслідок АТО, і досі не мають дієвих способів для відновлення справедливості та своїх законних прав. Більше того, відсутні єдині офіційні дані щодо кількості постраждалих у ході збройного конфлікту на Сході України. Є окремі заяви міжнародних організацій, державних органів України, неурядових громадських об’єднань та ініціатив, але зазвичай у таких заявах мова іде про окремі групи осіб, події чи території, що не може показати об’єктивної ситуації щодо кількості постраждалих.

Час: 6 червня, 11:00 – 11:40

Місце: м. Київ, вул. Хрещатик 2, Український кризовий медіа-центр (Український дім).

Спікери:

  • Катерина Віжевська – авторка звіту «Страчені на Донбасі», координатор проекту «Страчені на Донбасі: факти катувань та вбивств на сході України», заступник голови правління громадської організації «Мирний берег»
  • Борис Книров – автор звіту, юрист «ГО Мирний берег».
  • Роман Яцинич – автор звіту, громадський слідчий ГО «Мирний берег», полковник запасу Збройних сил України.

Дослідження проведено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Реєстрація учасників: mirbereg@gmail.com

Акредитація медіа: lachykhina@irf.kiev.ua, +38 098 178 92 68, Анна Лачихіна, менеджер зі стратегічних комунікацій Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: