Домашнє насильство: круглі столи в регіонах

10 грудня в містах Ковель (Волинська область), Біла Церква (Київська область) і Білозерка (Херсонська область) відбудуться круглі столи “Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення”. Заходи проходять у межах проекту “Посилення правових можливостей жінок, які зазнали насильства в сім’ї”, який підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час заходів їх організатори – ВОГО “Центр Правової Допомоги”, БМГО “Правова Єдність”, БРО ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку” – представлять результати співпраці з органами, службами й установами, до компетенції яких входить запобігання домашньому насильству. Також планується представити посібник “Домашнє насильство: актуальні проблеми та шляхи вирішення”, в якому зібрано найкращі практики співпраці між усіма залученими службами, установами та громадськими організаціями, найактуальніші проблеми, з якими стикається жертва домашнього насильства, і можливі шляхи подолання цих проблем.

Участь у заходах візьмуть представники відповідних органів, служб і підрозділів, начальники відділення кримінальної міліції у справах дітей, начальники сектору дільничних інспекторів міліції МВС України в регіонах, представники прокуратури.

Контакти:

ВОГО “Центр правової допомоги”
Олена Матвійчук
095 623 40 11

БМГО “Правова Єдність”
Ольга Настіна
050 357 54 03

БРО ХОМГО “Молодіжний центр регіонального розвитку”
Елла Петренко
066 420 34 18

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: