Долучитися до визначення переможців конкурсу, присвяченого гепатитові С, може кожен охочий

У Тернополі підбивають підсумки конкурсу дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С”

5 квітня в Тернополі підбивають підсумки конкурсу дитячої та юнацької творчості “Зупинимо гепатит С” в Тернополі та Тернопільській області. Конкурс проводило Творче молодіжне об’єднання “Нівроку” спільно з управлінням культури та мистецтв міської ради в межах проекту “Підтримки Громадської ініціативи профілактики та вилікувань від гепатитів “FAQ Гепатит” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

На конкурс було прийнято індивідуальні роботи, надіслані до 1 квітня.

Керівник проекту Володимир Ханас зазначив: “Відбувається громадське голосування за найкращі роботи, де кожен охочий може залишити свій голос за найкращий, на його думку, твір, і його автор отримає “Приз глядацьких симпатій”. При цьому переможців визначить також і журі.

Організатори конкурсу запевнили, що всі роботи буде в майбутньому використано при проведені інших соціальних проектів і опубліковано в брошурі про небезпеку та профілактику гепатиту С.

Контакти: ТМО “Нівроку”, 096 210 40 76

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – захищати права вразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: