Документальний фільм про проблеми шахтарського міста Сніжне

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” створила документальний фільм “Не покладаючи рук”, присвячений проблемам мешканців шахтарського міста Сніжне (Донецька область)

ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” створила документальний фільм “Не покладаючи рук”, присвячений проблемам мешканців шахтарського міста Сніжне (Донецька область). Стрічку знято за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

У картині громадські активісти приділили увагу історії міста та його головним проблемам у наш час – від безробіття до нелегального видобутку вугілля. До фільму увійшли інтерв’ю з місцевими жителями, де вони розповідають про ситуацію в Сніжному, а також кадри з “копанками” в місті та за його межами.

“Вже понад 10 років, як місто Сніжне неначе завмерло: закрилися підприємства, мешканці опинилися без роботи. Але місто живе й зараз. Не розвивається, а просто живе. У своєму фільмі ми не прикрашали чи погіршували картину життя міста. Ми лише спробували показати Сніжне таким, яким воно є”, – наголошує голова Агенції демократичного розвитку Донбасу Микола Франчук.

Громадські діячі вже презентували стрічку у Сніжному, а найближчим часом її побачать мешканці ще трьох міст Донеччини.

{qtube vid:=6M58as881Dk w:=480 h:=385 b:=1 ap:=0 rel:=0}

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: