Документальний фільм про Ференца Ліста презентовано в Києві

14 грудня в Києві презентовано документальний фільм “Кохання, дароване зірками”, присвячений Ференцові Лісту (із серіалу “Гра долі”)

14 грудня в Києві презентовано документальний фільм “Кохання, дароване зірками”, присвячений Ференцові Лісту (із серіалу “Гра долі”). Стрічку створила студія “ВІАТЕЛ” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Автором проекту й автором сценарію стала музикознавець і піаністка Людмила Вольська, яка багато років займається темою “Ференц Ліст і Україна”. У фільмі представлено нові, відкриті дослідницею, факти з життя композитора. Також у виконанні автора проекту звучать твори, які Ференц Ліст написав в Україні.

Знімальна група фільму – це незмінна група серіалу “Гра долі”: кінорежисер-постановник Василь Вітер, кінооператор Георгій Кривошеєнко, продюсер Галина Криворчук, ведуча Наталка Сопіт.

Прем’єра фільму на телебаченні – “5 каналі” та ДТРК “Культура” – відбудеться під час новорічних і різдвяних свят.

2011 року світова громадськість відзначає 200-річний ювілей Ференца Ліста. Його творчість тісно пов’язана з Україною, де він дав понад 30 концертів і де знайшов кохану жінку – Кароліну Вітґенштайн, з якою не розлучався до останніх днів.

Студія “ВІАТЕЛ”
Галина Криворчук
067 465 67 36

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: