Документальна вистава «Один день з життя: 13 лютого 2015 року»

28 травня 2015 року о 16.00 у Миколаєві в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбудеться прем’єра документальної вистави «Один день з життя: 13 лютого 2015 року».

28 травня 2015 року о 16.00 у Миколаєві в Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького відбудеться прем’єра документальної вистави «Один день з життя: 13 лютого 2015 року». Свій творчий доробок презентує Театр ситуацій та імпровізації, який організовано при Центральній міській бібліотеці ім. М. Л. Кропивницького в рамках реалізації проекту «Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного»» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проект спрямовано на вирішення актуального в наш час питання – формування толерантних відносин у міській громаді, сприяння соціальній та психологічній адаптації у новому середовищі внутрішньо переміщених осіб зі східних регіонів країни.

В основу сюжету вистави покладені інтерв’ю переселенців та миколаївців, документальні свідчення щодо сучасних подій у країні. Мета вистави – показати людям реальні проблеми нашого часу і донести до глядача важливість цих проблем, спонукати не залишатися байдужим до вирішення та їх усунення. В цьому спектаклі грають звичайні люди, актори-аматори – молоді й талановиті юнаки та дівчата, люди зрілого віку, мешканці Миколаєва, в тому числі – переселенці.

Постановник вистави – режисер-драматерапевт  Л.А. Калініна.

Метою проекту «Бібліотечний театр для діалогу та розуміння «Почуємо один одного»» є створення Театру ситуацій та імпровізації, діяльність якого направлено на сприяння формуванню толерантних відносин у міській громаді, соціальній адаптації внутрішньо переміщених осіб. Проект реалізовується протягом лютого-травня 2015 року  Миколаївським міським благодійним фондом МЕТА «Від спільного бачення – до спільних дій» та колективом Центральної міської бібліотеки ім. М.Л. Кропивницького за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Контакти: Миколаївський міський благодійний фонд МЕТА, +380(512) 240110  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: