Документальна сповідь шістьох в’язнів. У Києві покажуть фільм “Дорогою до в’язниці”

Фільм має також правозахисну мету — підняти проблему необхідності підвищення стандартів утримання та транспортування в'язнів. Хоч би які шляхи не привели героїв фільму до в’язниці, перш за все вони — люди. І їхнє утримання в поганих умовах, вважають правозахисники, точно не сприяє їхньому виправленню.

 

У четвер, 4 квітня о 19.00 у київському Будинку кіно відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Дорогою до в’язниці» виробництва студії Real Stories Production (2019).

Чоловіки з похмурими обличчями. В’язниця стала їхнім домом. Етапи стали їхніми мандрами.
Але ж так було не завжди. Ці люди не народилися у в’язниці. В житті кожного з них був момент, коли саме ця дорога — дорога у в’язницю — стала невідворотною…

Шість героїв стрічки діляться з глядачем враженнями від власного життя, спогадами про той самий момент, коли кожен з них зробив крок, що привів його за ґрати…

Людям властиве каяття. І герої стрічки — не виключення. Але, чи здатні вони тепер змінити своє життя?
Документальна сповідь шістьох в’язнів шокує своєю відвертістю.

Фільм має також правозахисну мету — підняти проблему необхідності підвищення стандартів утримання та транспортування в’язнів. 

Хоч би які шляхи не привели героїв фільму до в’язниці, перш за все вони — люди. І їхнє утримання в поганих умовах, вважають правозахисники, точно не сприяє їхньому виправленню.

Стрічка зацікавить широке коло глядачів. Буде корисна батькам та вихователям, а також конфліктним підліткам, яким в житті ще не пізно щось змінити.

Фільм створений студією Real Stories Production у співпраці з ГО «Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів» за фінансової підтримки міжнародного фонду «Відродження». 

Режисерка — Ксенія Кравцова.

Офіційний трейлер стрічки: 

 

Після кінопоказу відбудеться обговорення, де бажаючі матимуть можливість поспілкуватися із режисеркою та правозахисниками про проблеми дотримання прав людини у місцях несвободи та кінематографічний бік в’язниці зсередини.

Подія у Facebook.

Дата та місце проведення:  4 квітня о 19:00 у Синій залі Будинку кіно (м. Київ, вул. Саксаганського, 6). 
Вхід вільний. 
Журналістів для акредитації на подію просимо заповнити цю онлайн-форму.

Довідково

Студія Real Stories Production працює у сфері документального кіно, соціальних відеопродуктів та анімаційних фільмів. Гасло команди: «Про права людини — мовою мистецтва». «Нам важливі людські історії, адже кожна історія унікальна. Права людини — найбільша цінність у житті. Ми захищаємо права людини та мовою мистецтва виносимо на обговорення гострі соціальні теми», – йдеться на сайті продакшну.

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів. Асоціація УМДПЛ має багаторічний досвід роботи в галузі моніторингу дотримання прав людини та працює за кількома напрямками, в т.ч. пенітенціарним. Місією Асоціації УМДПЛ є забезпечення дотримання прав та свобод людини у роботі правоохоронних органів шляхом розвитку дієвого громадського контролю.

Контакти для запитань та уточнень: Оксана Купер, комунікаційна менеджерка Асоціації УМДПЛ, тел. +380672816985, umdpl.association@gmail.com    

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: