Добувай правду: DiXi Group випустила відеоролик, присвячений EITI

Щоб наголосити на важливості та актуальності першого звіту України за стандартом Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ), який очікується у найближчі тижні, аналітичний центр DiXi Group випустив відеоролик, де закликав вивчати звіт для протидії корупції в нафтогазовій галузі.

Щоб наголосити на важливості та актуальності першого звіту України за стандартом Ініціативи прозорості видобувних галузей (ЕІТІ), який очікується у найближчі тижні, аналітичний центр DiXi Group випустив відеоролик, де закликав вивчати звіт для протидії корупції в нафтогазовій галузі.

Відео покликане розширити обізнаність громадян України про ЕІТІ і було розроблено за підтримки Світового банку і Міжнародного фонду “Відродження”.

Ініціатива прозорості видобувних галузей (ЕІТІ) – це незалежний і добровільно підтримуваний на міжнародному рівні стандарт забезпечення прозорості, який впроваджується у 48 країнах світу (2014). EITI вимагає проведення аудиту платежів, які здійснюють компанії, та доходів, пов’язаних з розробкою національних природних ресурсів, які отримують уряди країн.

У вересні 2009 року Україна зобов’язалася імплементувати ЕІТІ, схваливши урядову Постанову №1098 “Про приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях”. Пізніше ці наміри були документально підтверджені перед МВФ, ЄС та в рамках Партнерства “Відкритий уряд”.

За матеріалами: “Українська енергетика”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: