До Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги в Попасній висадять нарциси

28 вересня о 10:00 на центральній площі міста Попасна (Луганська область) відбудеться акція до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги

28 вересня о 10:00 на центральній площі міста Попасна (Луганська область) відбудеться акція до Всесвітнього дня паліативної та хоспісної допомоги. Захід організовує ГО “Добробут” за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час акції заплановано поінформувати населення про завдання паліативної допомоги, особливості опіки над невиліковно хворими, про потребу залучити до роботи з такими пацієнтами волонтерів, представників духовенства, молодь.

Усіх охочих запрошують узяти участь у висаджуванні нарцисів – символу паліативної допомоги – на клумбах центральної площі. До акції долучаться представники місцевої влади, ЗМІ, громади та духовенства.

ГО “Добробут”
Оксана Розумна
095 65 86 148
lituga-oksana@i.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: