До впровадження ініціативи “Відкритий Уряд” долучаться громадські активісти

Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи “Партнерство Відкритий Уряд” проводить установчу зустріч регіональних координаторів із упровадження в Україні згаданої ініціативи

Громадське Партнерство на підтримку впровадження в Україні ініціативи “Партнерство Відкритий Уряд” проводить установчу зустріч регіональних координаторів із упровадження в Україні згаданої ініціативи. Діяльність Громадського Партнерства підтримує Творче об’єднання “ТОРО” (Контактна група в Україні в Україні міжнародної організації “Transparency International”) за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Зустріч відбудеться 16-17 січня під Києвом.

У програмі зустрічі:
– ознайомлення з ініціативою “Партнерство Відкритий Уряд”;
– ознайомлення з підходом Громадського Партнерства до впровадження в Україні ініціативи “Відкритий Уряд”;
– планування спільної діяльності Громадського Партнерства;
– обговорення організаційно-технічних моментів співпраці.

Участь у заході передбачає відвідування всіх сесій і проживання учасників у готелі комплексу. При потребі можливе повернення експертів до Києва після 19:00 16 січня.

Для підтвердження участі в заході слід до 12:00 12 січня повідомити секретаріату Громадського Партнерства (ogp@toro.org.ua) таку інформацію:
– прізвище, ім’я, по батькові учасника з контактними номерами телефонів;
– орієнтовна вартість проїзду в обидва боки;
– орієнтовний час прибуття до Києва та від’їзду у зворотному напрямку;
– вимоги до харчування чи проживання (за наявності).

Учасник має дати згоду на використання його персональних даних під час організаційної підготовки заходу (оформлення проживання, забезпечення трансферу тощо).

Учасникам із інших міст буде компенсовано витрати на проїзд за умови надання оригіналів квитків до Києва та ксерокопії квитка на зворотній напрямок.

20 вересня 2011 року Україна приєдналася до багатосторонньої ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”, яку започаткували Президенти США та Бразилії. Її вже підтримали 49 країн світу. Міністерство юстиції України підготувало проект Національного плану з упровадження в Україні ініціативи “Партнерство “Відкритий Уряд”. Цей план має бути представлено в березні 2012 року під час засідання Керівного комітету ініціативи.

До Громадського Партнерства входять 33 недержавні організації та 11 індивідуальних членів.

Творче об’єднання “ТОРО”
Віталій Довганюк
(0522) 27 10 02
(0522) 27 27 54
dovganyuk@toro.org.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: