До реформування ЖКГ в Мелітополі долучаться волонтери

У місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся семінар “Волонтерство: поняття, мотивація та застосування”

2 березня в місті Мелітополь (Запорізька область) відбувся семінар “Волонтерство: поняття, мотивація та застосування”. Захід провела Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” в межах проекту “Мелітополь – місто ефективних власників житла” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Метою волонтерського руху є залучення молоді Мелітополя до втілення Загальнодержавної програми реформування житлово-комунального господарства на місцевому рівні. На думку ініціаторів, робота в Ресурсному центрі допоможе молоді сформувати активну життєву позицію, отримати практичний досвід, який знадобиться їм у подальшій професійної діяльності.

У заході брали участь волонтерські групи, залучені до проекту зі складу студентів Мелітопольського інституту державного та муніципального управління “Класичний приватний університет” і Лабораторії соціологічних досліджень, яка є структурним підрозділом Всеукраїнської соціологічної служби при Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького, а також представники ЗМІ.

Голова ЗГО “Активна позиція” Володимир Довгий зауважив: “Людям потрібна допомога. Проте діяльності декількох ентузіастів явно недостатньо, щоб задовольнити потребу суспільства в допомозі. Необхідно відновити в людей впевненість у тому, що допомога можлива. Тоді вони самі почнуть допомагати іншим. Коли ви володієте ефективними методиками допомоги, ви вже не можете дивитися крізь пальці на проблеми оточення. Ви просто йдете й допомагаєте іншим”.

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”
Ірина Сінделі
(0619) 43 26 59
MelitopolOsbb@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: