До правових центрів на Волині вже звернулися понад 300 людей

Найактуальнішими для малозабезпечених верств населення є питання щодо захисту права власності, соціальних прав, трудового, спадкового, земельного, сімейного права

У Центрах правової інформації та консультацій на Волині безкоштовну правову допомогу вже отримали понад 300 осіб. Центри створила ГО “Асоціація захисту прав молоді Волині” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Найактуальнішими для малозабезпечених верств населення є питання щодо захисту права власності, соціальних прав, трудового, спадкового, земельного, сімейного права. Люди адресують юристам Центрів як індивідуальні правові запити, так і колективні.

“Кожен, хто звернеться до юристів у Центрах, отримає повноцінну юридичну консультацію та допомогу у складанні документів правового характеру. Окрім цього, за потреби юристи представляють інтереси громадян в суді”, – розповів Андрій Гаврищук, голова Асоціації.

Інформацію щодо графіку роботи Центрів можна отримати в районних радах або на сайті Асоціації.

Центри діють у таких населених пунктах Волинської області: Маковичі й Дольськ Турійського району, Рачин Горохівського району, Стара Лішня Іваничівського району, Заброди Ратнівського району, а також у Горохові, Рожищах, Маневичах і Турійську.

Контакти:
ГО “Асоціація захисту прав молоді Волині”
Андрій Гаврищук
gavruschyk@gmail.com

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: