До дня прав секс-працівників проведуть вуличну акцію

1 березня учасники акції ділитимуться досвідом правозахисту з пересічними громадянами, навчатимуть поліцію діяти в рамках законодавства, вимагатимуть дотримання прав людини по відношенню до представників індустрії та декриміналізації секс-роботи в Україні.

1 березня, об 11.00, напередодні міжнародного дня прав секс-працівників, що відзначають 3 березня, на площі біля МВС (вул. Академіка Богомольця, 10) працівники секс-індустрії, правозахисники, представники міжнародних та донорських організацій проведуть брифінг і вуличну акцію «Закон передбачає – ми вимагаємо!».

Безпідставні затримання, шантаж, погрози та інші неправомірні заходи з боку правоохоронців – це те, з чим секс-працівники в Україні стикаються щодня. Водночас їхні звернення про захист при скоєнні злочинів часто ігноруються. Адміністративні та інші затримання відбуваються із порушенням закону. Саме тому секс-працівники змушені були навчитися захищати себе та свої права.

1 березня вони та інші учасники акції ділитимуться досвідом правозахисту з пересічними громадянами, навчатимуть поліцію діяти в рамках законодавства, вимагатимуть дотримання прав людини по відношенню до представників індустрії та декриміналізації секс-роботи в Україні.

Спікери:
Наталія Ісаєва, Легалайф-Україна
Оксана Покальчук, Amnesty International Ukraine
Олена Кучерук, Міжнародний фонд «Відродження»
Сергій Перникоза, Асоціація УМДПЛ

Більше інформації: Наталія Дорофєєва, 095 690 – 63 – 38, legalife.ukraine.info@gmail.com
Ініціатори: БО «Легалайф-Україна» за підтримки МФ «Відродження»

Подія у Facebook

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: