До Дня Європи в центрі Києва створили вуличну галерею усмішок

У Маріїнському парку Києва Центр субкультурних ініціатив “Урбан Х” до Дня Європи провів акцію “Усміхнись, Європо!” та ініціював створення вуличної галереї усмішок

21 травня в Маріїнському парку Києва Центр субкультурних ініціатив “Урбан Х” до Дня Європи провів акцію “Усміхнись, Європо!” та ініціював створення вуличної галереї усмішок. Акції відбулися за підтримки Київської міськадміністрації, “Капарол Україна”, молодіжного об’єднання Київської організації Спілки дизайнерів України “ВАРТО” та Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Цього разу митцям запропонували втілити свої думки та враження про Європу на спеціально виготовлених лавочках. Згодом їх буде встановлено в одному з парків столиці.

Також учасники акції прикрашали дерева парку дерев’яними смайлами-тарілками, які попередньо розмалювали вихованці творчих гуртків Києва. Кожен із смайлів, окрім традиційного веселого обличчя, зі зворотного боку був прикрашений візерунком або веселим зображенням.

Крім того, усі охочі могли створити свій унікальний варіант смайла. Прямо на алеї було організовано ворк-шоп із розпису. Всіх забезпечили матеріалами та палітрою з фарбами. Згодом відбулася презентація лавочок і смайлів-тарілок, найкращі з них отримали подарунки від спонсорів і партнерів акції.

Глядачі мали можливість переглянути виступ театру буфонади й ексцентрики “Happy people”, поспілкуватися та сфотографуватися з байкерами, а також почути популярні європейські мелодії від музикантів гурту “Swith on the Light”, які вперше виступали просто посеред вулиці.

Контакти: Центр субкультурних ініціатив “Урбан Х”, Ілона Дубіцька, 050 440 09 20, dubitskaya.pr@gmail.com, info@urban-x.org

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: