До 2 млн гривень на інституційний розвиток: конкурс на участь в програмі посилення українських ГО під час війни

У партнерстві та за фінансової підтримки міжнародної протестантської агенції розвитку та допомоги у Німеччині  “Хліб для світу” (Brot für die Welt) оголошуємо конкурс на участь у Лабораторії стійкості – програмі розвитку громадських організацій, що передбачає навчання, менторство, мережування та інституційну підтримку команд, що активно працюють під час війни.

Мета програми: Посилити роль громадських організацій у громадах через інституційну підтримку, взаємне навчання, менторство та зміцнення їх стійкості.

До участі запрошуються організації громадянського суспільства з Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської, Одеської, Полтавської,  Сумської та Харківської областей.

Перевага надаватиметься організаціям з чітко визначеною фокусною діяльністю, сталою організаційною структурою, які мають досвід співпраці з місцевою владою (або бачення як її побудувати) та активні сторінки у соціальних мережах. 

Що дає наша програма:

  • Можливість позмагатися за одержання гранту на інституційний розвиток (орієнтовно 2 мільйони гривень). Це фінансування допоможе вашій організації зміцнитися та розширити діяльність.
  • Інституційне зростання. Ви дізнаєтесь про основи належного врядування та функціонування ГО та зможете розробити і впровадити політики та процедури, що зроблять вашу організацію сильнішою. 
  • Навчання. Ви зможете підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування, інструменти роботи з громадами. 
  • Менторство. Ви зможете вільно спілкуватися та звертатись по допомогу до найдосвідченіших експертів, що допоможуть зробити вашу організацію сильнішою.
  • Підтримка команди. Програма створює можливості для ефективного відновлення команди та піклування про ментальне здоров’я учасників Лабораторії.
  • Мережування та взаємодія. Ви зможете спілкуватися та обмінюватися досвідом зі схожими організаціями з інших регіонів, допомагаючи одне одному зростати. 
  • Вплив на громаду. Підвищуйте рівень життя та стійкість вашої громади завдяки впровадженню нових підходів та інновацій.

Вимоги до учасників конкурсу на участь в програмі та критерії відбору детально описані в конкурсному оголошенні:

Тих, хто планує подати заявку і дізнатись більше про Програму, ми запрошуємо на онлайн презентацію (15 липня, 13:00), або приєднатись наживо до презентацій в Полтаві (25 липня), Дніпрі (26 липня), Кропивницькому (27 липня) та Одесі (28 липня).

Реєстрація на усі події обовʼязкова.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: