Дніпрянській і новокаховській молоді презентовано європейські ініціативи

До міст Дніпряни та Нова Каховка (Херсонська область) у межах святкування Днів Європи завітав міжнародний молодіжний проект “Євроавтобус-4” з 12 молодими учасниками з Європейського Союзу

16-17 травня до міст Дніпряни та Нова Каховка (Херсонська область) у межах святкування Днів Європи завітав міжнародний молодіжний проект “Євроавтобус-4” з 12 молодими учасниками з Європейського Союзу. Проект “Євроавтобус-4: молодь Європи – українським громадам” реалізує Харківський осередок Фундації регіональних ініціатив за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Близько 3 тисяч людей стали учасниками святкування в Новій Каховці. На заході відбулася презентація євроклубів міста, молодіжних проектів і ініціатив, а також пройшли пізнавальні квести для місцевої молоді й учасників проекту. Місцевій молоді роздали інформаційні матеріали про Європейський Союз і Україну, громадську та волонтерську активність в Україні та Європейському Союзі.

Під час перебування “Євроавтобуса” в Дніпрянах відбулися масштабні навчальні й освітні заходи, присвячені молодіжній тематиці: учасники проекту з країн Євросоюзу читали тренінги на тему волонтерства, громадської активності та міжкультурних стереотипів. Участь у тренінгах взяли близько 150 молодих людей: учні місцевих шкіл, представники громадських організацій і євроклубів.

Також у Дніпрянах відбувся круглий стіл, учасники якого обговорили проект громадськи активної школи, який представили місцеві учні. Після презентацій і обговорень у школі відбувся товариський баскетбольний матч між командами дніпрянських учнів і учасниками із Європейського Союзу.

Заключним етапом перебування “Євроавтобуса” став круглий стіл із представниками місцевої влади, учасниками проекту та місцевою молоддю, що долучалася до розробки заходів проекту. Було представлено ідею створення “Європарку” в Новій Каховці.

Детальний маршрут “Євроавтобуса” можна дізнатися тут.

Контакти: Харківський осередок Молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив”, Юрій Сулима, 063 475 35 61, info@frikharkiv.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: