Дніпропетровські школярі відсвяткували День Європи

14 травня учні СШ №134 Амур-Нижньодніпровського району святкували «День Європи в школі», організаторами якого стали Центр європейської інформації та Всеукраїнська молодіжна організація «Європейське майбутнє України» за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Святкування Дня Європи в школі №134 розпочалось з привітання організаторів та проведення акції графіті «Крокуємо до Європи», під час якої більше 70 школярів віком від 7 до 15 років відобразили власне бачення Європи в малюнках на асфальті. Різнобарвні дитячі твори прикрасили шкільне подвір’я, й юні митці із захопленням коментували свої роботи.

Діти також взяли участь у святкових творчих конкурсах «Малюємо Європу», «Європейська ідея» та «Моє бачення Європи», під час яких зображали визначні місця та пейзажі різних куточків європейських країн, європейську символіку, людей з прапорами країн Європейського Союзу. Журі визначило переможців та автори найкращих робіт були нагороджені. Всі учасники заходів отримали дипломи за участь, а кращі малюнки, декоративні вироби та твори були відзначені призами. Почесними гостями свята стали Клод та Марі-Поль Ойрот (подружжя з Парижу), які були запрошені представниками ВМГО «Європейське майбутнє України».

Разом з французьким танго, іспанським фламенко та фінською полькою, які школярі вправно демонстрували під час танцювальних та пісенних виступів, присутні перенеслися на деякий час до різних європейських країн, а прикрашена стіннівками та плакатами про окремим країни Європи актова зала доповнила загальні відчуття.

Велике захоплення школярів викликала запропонована представниками Центру європейської інформації асоціативна мультимедійна гра «Від малого до великого» та євровікторина з відзначенням учасників заохочувальними призами.

На завершення, у своїй промові, почесний віце-президент ВМГО «Європейське майбутнє України» Жан Шарль Брікар зазначив, що: «…Дуже приємно сьогодні бачити ваші щасливі юні обличчя та погляди, сповнені надій на краще майбутнє – майбутнє у співтоваристві європейських країн».

Контактна особа: Гордійчук Наталя (050) 955-14-79

***

Центр європейської інформації створено у партнерстві та у співпраці з ВМГО «Європейське майбутнє України» на базі ОУНБ (обласної універсальної наукової бібліотеки), та входить до Мережі Центрів європейської інформації.

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org, e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: