Дніпропетровська міськрада схильна зайво витрачати бюджетні кошти – результати журналістського розслідування

Такі висновки можна зробити за результатами розслідування витрат бюджету Дніпропетровська на діяльність мера та чиновників міськради, що надруковано у одній з тиражних дніпропетровських газет «ЛИЦА».

Дніпропетровська міська рада та мер міста ніколи не відрізнялися бажанням спілкуватися з громадськістю, тому, цілком логічно, що у якості відповіді на запит журналісти проекту «Видатки державних та місцевих органів влади: як і навіщо приховувати?» отримали «відписку», ще й підписану чиновником, який не має ніякого відношення, ні до управління справами міськради, ні до сфери муніципальних фінансів.

Втім, джерела у міськраді надали можливість журналістам ознайомитися з документами про витрати міськради. Крім того, у розслідуванні дуже допомогла інформація з баз даних Департаменту державних закупівель Міністерства економіки України.

У ході розслідування були виявлені явні порушення у діяльності міськради: утворення та існування управління, яке ні чим не займалося протягом року, незрозумілі витрати на ремонти та існування комунального підприємства, яке, фактично, забезпечує існування приватним структурам за бюджетний рахунок. А користі для громади міста цей процес немає ніякої.

Проект реалізується Незалежною асоціацією журналістів спільно з місцевими та загальнонаціональними засобами масової інформації за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» у рамках програми «Верховенство права».

Контактна особа: Красіков Иван, ivkrasikov@yandex.ru

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: