АНОНС: У Дніпрі оприлюднять результати моніторингу надання паліативної допомоги в місті

5 жовтня у Дніпрі відбудеться прес-конференція на тему «Криза паліативної допомоги у Дніпрі». Згідно даних смертності по м. Дніпро, розрахункова кількість паліативних хворих складає більше двох тисяч. Дані департаменту охорони здоров'я Дніпровської міської ради свідчать: щороку у місті реєструють 700 паліативних хворих. При цьому у Дніпрі досі не створено систему надання своєчасної та якісної допомоги невиліковним хворим. Тож ключове питання обговорення – чому протягом року міськрада Дніпра так і не ухвалила Програму паліативної допомоги на 2017-2020 роки.

5 жовтня у Дніпрі відбудеться прес-конференція на тему «Криза паліативної допомоги у Дніпрі».

Згідно даних смертності по м. Дніпро, розрахункова кількість паліативних хворих складає більше двох тисяч. Дані департаменту охорони здоров’я Дніпровської міської ради свідчать: щороку у місті реєструють 700 паліативних хворих. При цьому у Дніпрі досі не створено систему надання своєчасної та якісної допомоги невиліковним хворим. Тож ключове питання обговорення: чому протягом року міськрада Дніпра так і не ухвалила Програму паліативної допомоги на 2017-2020 роки.   

Час проведення заходу: 5 жовтня, 11.00.

Місце проведення заходу: Інформаційна агенція «Мост Дніпро» (м. Дніпро, вул. Староказацька, 40-Б).

Під час прес-конференції будуть оприлюднені результати моніторингу якості надання паліативної допомоги у місті, який включав аналіз місцевих бюджетів, аналіз закупівель і розподілу знеболюючих наркотичних препаратів, а також опитування лікарів, пацієнтів та їх близьких щодо надання паліативної допомоги.

Організатори заходу: Благодійна організація «БТ «Мережа» м. Дніпро» та Громадська організація «Неурядова медійно-адвокаційна група».

У прес-конференції візьмуть участь:

– Олександр Колісник, керівник Благодійної організації  «БТ «Мережа. м. Дніпро», член команди руху «Дніпро без болю»;

– Дмитро Грицюк, заступник керівника БО «БТ «Мережа. м. Дніпро», член команди руху «Дніпро без болю»;

– Олена Логінова, проектний менеджер БО «БТ «Мережа. м. Дніпро», член команди руху «Дніпро без болю»;

– Артем Забелін, соціальний працівник БО «БТ «Мережа. м. Дніпро», член команди руху «Дніпро без болю»;

– Іван Красіков,  голова громадської організації «Неурядова медійно-адвокаційна група».

Додаткова інформація – у PR-менеджера Благодійної організації  «БТ «Мережа. м. Дніпро» Наталії Руссу, +38 050 056 90 50, +38 067 418 41 05.

Захід відбувається в рамках проектів «Здійснення заходів для сприяння прозорості механізму використання коштів  місцевих бюджетів у сфері охорони здоров’я та створення моделі громадського моніторингу лікарень у м. Дніпро» (БО «БТ «Мережа. м. Дніпро»») та «Підзвітність для ефективності бюджетних витрат у системі охорони здоров’я в м. Дніпро» (ГО «Неурядова медійно-адвокаційна група») за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: