Дні Європи: методичні рекомендації та історії успіху

Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” спільно з Агентством стійкого розвитку Луганського регіону видали методичні рекомендації та історії успіху проведення Днів Європи 2011 року

На початку листопада Кременчуцький інформаційно-просвітницький центр “Європейський клуб” спільно з Агентством стійкого розвитку Луганського регіону видали методичні рекомендації та історії успіху проведення Днів Європи 2011 року. Їх було підготовано в межах проекту “Ресурсна підтримка Мережі ЦЄІ при відзначенні Дня Європи в Україні” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

В основу збірки лягли напрацювання учасників, партнерів та експертів Мережі центрів європейської інформації України, які розробили та провели День Європи в 20 містах у форматі “Я поділяю європейські цінності”.

До збірки увійшли методичні рекомендації з організації європейського кварталу на центральній площі міста, описано ігри та вправи, які можуть використовувати всі охочі при святкуванні Днів Європи та для поширення європейських цінностей. Зібрано історії успіху відзначення Дня Європи в різних містах у єдиному форматі. Представлено фотографії, описи заходів, інтерактивні вправи, механізми співпраці з партнерами.

Видання буде поширено серед ЦЄІ України та партнерських організацій кампанії “Я поділяю європейські цінності” під час Форуму Мережі ЦЄІ України, що відбувається 5-8 листопада в Кам’янці-Подільському. Методичні рекомендації також можна отримати в Центрі європейської інформації будь-якого регіону або в Європейської програми.

КІПЦ “Європейський клуб”
(0536) 74 15 65
euroclub.kremen@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: