Для журналістів, які висвітлюють тематику ЖКГ, створять прес-клуб

Центр досліджень місцевого самоврядування і Спілка власників житла України мають намір створити прес-клуб для журналістів заради оперативного надання їм фахової інформації з тематик житлово-комунального господарства

Львівська ГО “Центр досліджень місцевого самоврядування” (ЦДМС) і всеукраїнська ГО “Спілка власників житла України” (СВЖУ) мають намір створити прес-клуб для журналістів заради оперативного надання їм фахової інформації з тематик житлово-комунального господарства (ЖКГ). Створення прес-клубу заплановано в межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлово-комунального господарства” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Функціонування прес-клубу, за задумом ініціаторів, сприятиме підвищенню професійного рівня публікацій у періодичних виданнях, на радіо й телебаченні, допоможе поширювати інформацію про необхідність реформ ЖКГ і формувати громадську думку щодо прогресивних ідей реформування та функціонування сектору житлово-комунального господарства.

Діяльність прес-клубу заплановано почати з одноденного навчання для журналістів (у березні), під час якого вони ознайомляться з загальною інформацією щодо функціонування житлово-комунального сектору, отримають роздаткові матеріали, а також прослухають лекції щодо найгостріших проблем ЖКГ від експертів СВЖУ і ЦДМС.

Також заплановано дискусії щодо причин неефективності реформ у галузі ЖКГ і можливих загроз у проекті Житлового кодексу.

Після завершення навчань створений прес-клуб буде діяти на постійній основі. Експерти ЦДМС та СВЖУ також зможуть надавати журналістам консультації й експертні оцінки щодо тематик зі сфери ЖКГ.

Редакціям зацікавлених періодичних видань пропонують вибрати зі штату одного журналіста (бажано, щоб претендент публікував статті з тематики ЖКГ або пов’язаних тематик) і надіслати інформацію на електронну адресу centredms@gmail.com. Інформація повинна містити дані про особу, що приїде на навчання: П.І.Б. особи, паспортні дані, основна трудова діяльність (як довго працює у періодичному виданні, перелік публікацій). Можна подати й інші значущі дані – наприклад, попередній досвід роботи (якщо він пов’язаний із ЖКГ).

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, (032) 235 68 48, (032) 297 53 09, centredms@gmail.com; Спілка власників житла України, (044) 255 46 34, lmgo.icc@gmail.comЦя електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: