Для журналістів видано посібник із захисту прав людини

Правозахисний центр “Поступ” видав посібник “Роль журналістики в підтримці та захисті прав людини”

Правозахисний центр “Поступ” видав посібник “Роль журналістики в підтримці та захисті прав людини”. Матеріал підготовано в межах другого етапу плану дій Всеукраїнської освітньої програми “Розуміємо права людини” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До посібника увійшли матеріали видання “Тексти про права людини та демократію” Гельсінського фонду з прав людини та матеріали освітнього курсу “Роль журналістики в підтримці та захисті прав людини” 2010-2011 років.

Посібник містить матеріали з філософії прав людини, огляди основних документів і механізмів захисту прав людини, стандартів права на приватність і свободи вираження поглядів, правових гарантій діяльності журналіста в національному законодавстві України та дій на захист суспільних інтересів.

Щоб отримати друковану версію посібника, слід звертатися до адміністрації програми “Розуміємо права людини” (rozumiemopravaludyny@gmail.com).

Правозахисний центр “Поступ”
(0642) 72 04 82
postup.hrc@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: