Для збереження школи в селі Денежникове проводять фестиваль-ярмарок

17 березня в селі Денежникове (Новоайдарський район Луганської області) відбудеться фестиваль-ярмарок “Перша проталина”

17 березня в селі Денежникове (Новоайдарський район Луганської області) відбудеться фестиваль-ярмарок “Перша проталина”. Захід проводить Товариство сільських жінок “Акація”, Денежниківська сільська рада та місцева школа. Ініціативу координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Організатори запропонують гостям традиційні млинці, обряд спалення опудала, виступи самодіяльних колективів. Будуть також змагання та народні ігри для школярів і дорослих, ярмарок-продаж сільгосппродукції, а також кулінарних виробів із сиру й іншої молочної продукції.

Крім того, буде виставлено на продаж роботи учнів місцевої школи, які було представлені на виставці “Дитячі руки творять дива”. Гроші від продажу надійдуть у фонд школи, яка потребує спортивного інвентарю для занять із фізкультури.

Також організатори заходу запрошують журналістів у прес-тур.

У програмі прес-туру:
– участь у фестивалі-ярмарку “Перша проталина”;
– екскурсія по школі;
– зустріч із місцевими жителями та громадськими активістами;
– відвідування місцевих громадських організацій, які співпрацюють зі школою, – “Слобода”, “Козача застава хутора Денежникове”;
– відвідування інших місцевих установ і господарств (амбулаторія сімейного лікаря ім. А. А. Адонін, садиба зеленого туризму “Черепахи”, фермерські господарства “Микит”, “Ганшин і К”, “ВАН”).
 
Учасникам прес-туру буде забезпечено проїзд і харчування.

Збір учасників прес-туру відбудеться о 9:00 у Луганську, біля салону “Нефертіті” (вул. Третя Донецька, 1-А), номер автомобіля – ВВ 0706 АЕ. Кількість місць обмежена.
 
За останні п’ять років в Україні закрито понад 500 шкіл. Однією з причин є нестача коштів у місцевих бюджетах на утримання сільських шкіл із малою чисельністю учнів. У селі Денежникове місцеві активісти вирішили здійснити низку заходів для збереження школи. Вони вже провели збори активу села, розробили план дій на захист своєї школи, провели опитування жителів, запланували роботу з сільрадою та збір коштів на користь школи.
 

Контакти:
Товариство сільських жінок “Акація”
Марія Артемова
099 403 60 49
sartem24@bigmir.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: