Для запорізьких студентів оголошено конкурс робіт на європейську тематику

Центр європейської інформації в Запоріжжі та ГО “Людина та суспільство” оголошують другий конкурс пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”

Центр європейської інформації в Запоріжжі та ГО “Людина та суспільство” оголошують другий конкурс пошукових і творчих робіт “Україна в Європі, Європа в Україні: очима молоді”. Конкурс відбувається в межах відповідного проекту, який здійснює Товариство “Український народний дім у Чернівцях” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі в конкурсі запрошують студентів запорізьких вишів І-ІІ рівнів акредитації (коледжів, технікумів). Участь у конкурсі може бути індивідуальною та у складі групи.

Конкурсні роботи має бути присвячено таким проблемам (на прикладі однієї з країн Європи, довільно обраної учасниками):
– життя молоді в державах Європи;
– розвиток освіти й культури в Європі;
– зв’язки України з європейськими країнами.

Конкурс відбувається у два етапи:
1. Заочний (підготовка та відбір робіт), 15 жовтня – 15 грудня.
2. Презентація найкращих робіт і визначення переможців, 15 січня 2010 року –25 лютого 2011 року.

Формат робіт (на вибір):
· дослідницькі проекти (в тому числі наукові роботи);
· творчі роботи (есе, нариси, поезія, малюнки, плакати, фотографії, аплікації, вишивки тощо).

Матеріали для участі в конкурсі слід подати особисто (чи надіслати) до 15 грудня на адресу Наукової бібліотеки Запорізького національного університету: 69063, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66.

У Запоріжжі в першому конкурсі взяли участь 70 робіт. Найкращими було визнано 6 робіт, автори яких отримали цінні подарунки, а двох переможців запросили на зустріч у Херсон із відвідуванням заповідника “Асканія Нова”. За підсумками першого конкурсу видано збірник робіт переможців.

Наукова бібліотека Запорізького національного університету
Валентина Герасимова
(061) 228 75 88

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: