Для волинських НУО буде оголошено конкурс на підтримку адвокаційних ініціатив

11 вересня об 11:00 у Луцьку відбудеться прес-конференція з нагоди оголошення обласного конкурсу проектів на підтримку адвокаційних ініціатив

11 вересня об 11:00 у Луцьку, у Волинському прес-клубі (вул. Шевченка, 14), відбудеться прес-конференція з нагоди оголошення обласного конкурсу проектів на підтримку адвокаційних ініціатив. Конкурс проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у конкурсі зможуть взяти громадські організації, ініціативні групи, органи самоорганізації населення, ОСББ Волинської області. Переможці отримають гранти для втілення ініціатив, які використовуватимуть адвокасі для захисту та відстоювання прав та інтересів територіальних громад, а також ухвалення важливих рішень на рівні місцевої влади.
    
До участі у прес-конференції запрошують представників ГО, ініціативних груп, ОСББ, ОСН, ЗМІ, органів місцевого самоврядування.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
Людмила Вільчинська
(0332) 200032
l.vilchynska@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: