Для столичних ОСН буде проведено тренінг

30 травня з 14:00 до 16:00 в Києві (Київський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, Русанівська набережна, 18) відбудеться тренінг для органів самоорганізації населення (ОСН) столиці

30 травня з 14:00 до 16:00 в Києві (Київський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, Русанівська набережна, 18) відбудеться тренінг для органів самоорганізації населення (ОСН) столиці. Захід проводить Київський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час навчання буде розглянуто нормативне регулювання діяльності ОСН, їхні повноваження та правові можливості у вирішенні актуальних питань місцевого значення. Також заплановано обговорити, як ОСН реалізують вказані повноваження на практиці (на прикладі квартального комітету “Шулявка” Шевченківського району).

Навчання відкриває серію тренінгів, які триватимуть упродовж 2013 року. До них планують залучити наявні ОСН та ініціативні групи з їх створення.

Захід відкритий для всіх охочих.

Контакти:
Київський міський осередок
ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”
Олександр Чунаєв
097 89 647 20
alexchun@meta.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: