Для сільської школи на Харківщині придбано меблі й обладнання

Для школи села Нова Чернещина (Сахновщинський район Харківської області) придбано нові меблі й навчальне обладнання

Для школи села Нова Чернещина (Сахновщинський район Харківської області) придбано нові меблі й навчальне обладнання. Збір благодійних пожертв здійснила ГО “Школа життя” в межах ініціативи зі збереження малих шкіл. Ініціативу координує Східноукраїнський центр громадських ініціатив за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Завдяки фінансовому внеску 23 батьків учнів і 25 працівників школи й мікрогранту, який отримала громадська організація, в навчальному закладі тепер обладнано початкові класи й кімнату для дітей дошкільного віку. Серед оновлень – 15 одномісних парт зі стільцями, шестигранний стіл, 3 комплекти настільних і 15 комплектів розвивальних ігор, 3 комплекти таблиць та інформаційний стенд.

Директор школи Микола Толстік, звітуючи перед батьками, зауважив: “Дякую всім, хто не залишився байдужим до долі нашої школи. А це майже половина чисельності батьків учнів і весь педагогічний склад і працівники закладу. Ми доклали майже 30% до суми, що була потрібна для закупівлі меблів і методичних матеріалів. Нові придбання – це реальний прояв нашої спільної мети – збереження школи для села й майбутніх школярів”.

Контакти:
ГО “Школа життя”
Клавдія Черкасова
(05762) 2 47 34
095 092 54 63
097 165 17 42
klavdia1961@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: