Для сільських активістів Одещини буде проведено правові семінари

29 і 30 січня в містах Котовськ і Татарбунари (Одеська область) відбудуться семінари для сільських активістів “Актуальні питання реєстрації нерухомості та надання безоплатної правової допомоги”

29 і 30 січня в містах Котовськ і Татарбунари (Одеська область) відбудуться семінари для сільських активістів “Актуальні питання реєстрації нерухомості та надання безоплатної правової допомоги”. Заходи проводить Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” спільно з територіальними управліннями органів юстиції та реєстраційної служби за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід у Котовську відбудеться 29 січня з 10:00 до 12:00 в актовій залі райсільгоспуправління Котовської РДА, у Татарбунарах – 30 січня з 11:00 до 13:00 в читальному залі центральної районної бібліотеки.

Теми для обговорення:
– державна реєстрація прав на нерухоме майно: нові правила;
– отримання громадянства й оформлення права власності на житло в сільській місцевості: проблеми та шляхи вирішення;
– діяльність Центрів права Одеської обласної організації КВУ: досвід, плани на майбутнє;
– залучення правових консультантів у громадах до надання безоплатної правової допомоги.

До участі в семінарах запрошують сільських активістів, представників громадських організацій, працівників сільських рад, учителів, бібліотекарів, журналістів.

Учасники семінарів отримають інформаційний посібник “Актуальні правові поради селянам”, інформаційні буклети з правовими консультаціями, іншу просвітницьку продукцію.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
(048) 716 40 18
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: