Для сіл Хмільницького району розроблено Правила благоустрою населених пунктів

У місті Хмільник (Вінницька область) відбулося обговорення методики відбору та контролю за діяльністю громадських інспекторів із благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі

У місті Хмільник (Вінницька область) відбулося обговорення методики відбору та контролю за діяльністю громадських інспекторів із благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі. Захід організувала ГО “Право” спільно з Хмільницькою райадміністрацією в межах проекту “Перспективи розвитку громадського контролю у сфері благоустрою населених пунктів у Хмільницькому районі” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту спільно з відділом розвитку інфраструктури райдержадміністрації було розроблено Правила благоустрою населених пунктів і роздано їх для використання сільським радам району. Вже вісім громад району затвердили ці правила.

Експерти рекомендували:
– затвердити Методику відбору громадських інспекторів благоустрою Хмільницького району й оцінки їх діяльності;
– створити робочу групу для розробки документу, який визначатиме заходи з утворення та розвитку інституту громадських інспекторів у сфері благоустрою населених пунктів у районі.

Також було запропоновано створити в райадміністрації телефон довіри з питань благоустрою населених пунктів для ефективної взаємодії громадян району з виконавчою владою.

Контакти: ГО “Право”, Віталій Дорох, 067 425 84 95, doroh-hm@yandex.ru

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: