Для школярів Сумщини оголошено конкурс, спрямований на встановлення зв’язків із Європою

Сумська міська громадська організація “Центр європейських ініціатив” оголошує конкурс молодіжних проектів, спрямований на відкриття імен видатних сумчан і європейців, що зробили вклад у наближення Сумщини до Європи

Сумська міська громадська організація “Центр європейських ініціатив” оголошує конкурс молодіжних проектів, спрямований на відкриття імен видатних сумчан і європейців, що зробили внесок у наближення Сумщини до Європи. Конкурс відбувається в межах проекту “Продовження діяльності центру європейської інформації в місті Суми: шлях до самостійності” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – підвищити усвідомлення європейської ідентичності молоддю Сумської області через проведення культурних і історичних паралелей між Сумщиною та Європою.

Учасники конкурсу – молодіжні команди навчальних закладів Сумської області.

Склад команди: 3 учні (7-11 клас) і координатор (вчитель, координатор євроклубу). Кількість команд від одного навчального закладу не лімітовано.

Тема дослідницьких робіт – “Європейські обличчя Сумщини”. Дослідження передбачає відкриття видатних особистостей – як вихідців із Сумської області, що зробили внесок у розвиток Європи, так і європейців, що сприяли розвитку Сумщини. У роботах учасників має бути висвітлено біографію цих людей і їхній внесок. Дослідження може бути представлено у форматі презентації Power Point, фільму, інтерв’ю тощо.

Вимоги до робіт:
– кожну роботу має супроводжувати резюме з коротким описом дослідження (1-2 сторінки формату А4);
– дослідження, які було подано на інші конкурси, прийнято не буде;
– згода команди авторів на публікацію та розповсюдження матеріалів організаторами конкурсу.

Дослідницьких робіт авторам не повертають, рецензій на них не видають.

Критерії оцінки творчих робіт:
– творчий підхід;
– заборона копіювання та запозичення чужих ідей;
– повне розкриття заданої теми;
– наочність;
– посилання на використані джерела;
– ексклюзивність;
– командне виконання.

Команда має зареєструватися, надіславши заявку на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 30 березня. Завантажити реєстраційну анкету можна тут.

Подавати дослідницькі роботи слід на електронну адресу info@eu.sumy.ua або на адресу Центру європейської інформації. Останній термін – 17:00 30 квітня.

Переможців конкурсу визначить експертна комісія. Результати конкурсу оголосять у Сумах до 21 травня. Всі учасники конкурсу отримають сертифікати про участь. Переможці конкурсу поїдуть на святкування Дня Європи до Чернівців.

Контакти:  Центр європейських ініціатив, (0542) 79 86 68, info@eu.sumy.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: