Для шахтарів Сніжного створено “гарячу лінію”

З 12 листопада в Центрі правової допомоги й інформації в місті Сніжне (Донецька область) почала працювати "гаряча лінія" з питань захисту прав шахтарів (за номером 099 761 83 10)

З 12 листопада в Центрі правової допомоги й інформації в місті Сніжне (Донецька область) почала працювати “гаряча лінія” з питань захисту прав шахтарів (за номером 099 761 83 10). Її організувала ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За допомогою “гарячої лінії” шахтарі міста зможуть повідомити про порушення власних прав і попросити швидкої юридичної допомоги. “Наша громадська організація зможе надати юридичну консультацію, низку порад, а також послуги з безпосередньої підтримки та допомоги особам, які бажають звернутися до правоохоронних органів або місцевої влади”, – зазначили в “Агенції”. Крім того, “гаряча лінія” буде додатковим джерелом інформації про порушення прав робітників вугільних підприємств міста Сніжне.

“Гаряча лінія” працює в робочі дні з 9:00 до 18:00.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: