Для сєвєродонецьких ОСББ підготують програму розвитку

Сєвєродонецька агенція розвитку громади спільно з управлінням ЖКГ Сєвєродонецької міської ради розпочала проект “Створення програми з організації системної комплексної роботи для розвитку ОСББ в м. Сєвєродонецьк”

Сєвєродонецька агенція розвитку громади спільно з управлінням ЖКГ Сєвєродонецької міської ради розпочала проект “Створення програми з організації системної комплексної роботи для розвитку ОСББ в м. Сєвєродонецьк”. Проект став переможцем обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який провів Луганський міський осередок ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах проекту заплановано розробити міську програму розвитку ОСББ. До відповідної робочої групи увійшли фахівці управління ЖКГ, керівники ОСББ, представники громадськості та бізнес-середовища.

На думку керівника управління ЖКХ Володимира Потапкіна, головний наголос у програмі доцільно зробити на стимулюванні самоорганізації населення та впровадженні громадського контролю за повнотою, якістю та вартістю житлово-комунальних послуг.

До значущих проблем ОСББ, на вирішення яких буде спрямовано майбутню програму, ініціатори проекту зараховують: неврегульованість відносин із виробниками й постачальниками комунальних послуг; складність збору обов’язкових платежів; відсутність пакету документів для передачі будинку з балансу на баланс (план земельної ділянки, технічний паспорт будинку, відповідна технічна документація).

Сєвєродонецька агенція розвитку громади запрошує всіх охочих долучитися до розробки програми.

Контакти:
Сєвєродонецька агенція розвитку громади
099 756 23 46
096 507 67 21
gromada@sdtcom.lg.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: