Для севастопольських НУО оголошено конкурс із розвитку самоорганізації

Севастопольський благодійний фонд “Соціально-екологічний союз” оголошує конкурс малих грантів “Розвиток самоорганізації місцевих громадянських груп м. Севастополь 2011”

Севастопольський благодійний фонд “Соціально-екологічний союз” оголошує конкурс малих грантів “Розвиток самоорганізації місцевих громадянських груп м. Севастополь 2011”. Конкурс підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета конкурсу – підвищити стабільність роботи та зміцнити організаційний потенціал місцевих громадянських груп (МГГ), а надто об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), органів самоорганізації населення (ОСН) через:
– ресурсну підтримку громадянських ініціатив, спрямованих на представництво прав і інтересів громадян на місцевому рівні;
– вирішення конкретних соціальних, житлово-комунальних та інших проблем шляхом проведення різних заходів прямої дії;
– активне залучення й мотивування громадян, представників місцевого самоврядування до участі у волонтерських ініціативах і лобіювання ухвалення, виконання чи зміни рішень органів влади з актуальних питань життя Севастополя.

Не передбачено підтримки мініпроектів, спрямованих на отримання прибутку чи адресної допомоги, діяльність політичних і релігійних інститутів, а також будівництво й купівлю промислового устаткування.

Види програмної діяльності можуть включати такі сфери (не обмежуючись ними):
· акції безпосередньої дії різних форм самоорганізації громадян для активного захисту своїх прав, свобод і інтересів у взаєминах із органами місцевого самоврядування та державної влади, постачальниками адміністративних послуг;
· упровадження нових або вдосконалення чинних місцевих нормативно-правових актів, спрямованих на захист прав і інтересів локальних громад у взаєминах із органами місцевого самоврядування, державної влади;
· забезпечення прав уразливих груп населення;
· місцевий економічний розвиток депресивних територій;
· підвищення спроможності ОСН / ОСББ брати участь у процесах формування та реалізації політики місцевого самоврядування;
· підготовка, публічне обговорення та практичне впровадження громадських ініціатив для вирішення актуальних соціальних, культурних і інших проблем місцевого розвитку.

Участь у конкурсі можуть брати:
· ОСББ;
· ОСН;
· громадські організації та благодійні фонди, які діють на території Севастополя та зареєстровані як неприбуткові з реєстрами неприбутковості 0004, 0005, 0006, 0007, 0015.

Перевагу матимуть партнерські проекти з органами місцевого самоврядування чи бізнесом, які містять обґрунтований бюджет і передбачають власний внесок організації чи залучення ресурсів партнерських організацій в обсязі не менш ніж 10% від загального бюджету проекту.

Діяльність у межах мініпроектів не може бути спрямовано на лобіювання комерційних інтересів окремих постачальників товарів / послуг / робіт.

Термін реалізації проекту – до 4 місяців.
Розмір гранту – до 15000 гривень
Кінцевий термін подання проектів – 30 листопада 2011 року.
Оголошення результатів – 2 грудня 2011 року.

Повна заявка має містити:
· заповнену аплікаційну форму російською мовою, підписану особами, уповноваженими представляти організацію;
· копії реєстраційних документів, статуту, свідоцтв про реєстрацію;
· копію довідки 4-ОПП податкової інспекції про одержання статусу неприбуткової організації та коду неприбутковості.

Бажано:
· аналітичний звіт про діяльність за 2010 рік;
· фінансовий звіт за 2010 рік із доданим списком доходів за рік.

Загальні умови;
· поданих на конкурс матеріалів не повертають і не рецензують;
· про результати конкурсу учасників інформують письмово;
· остаточне рішення щодо проекту переглядові не підлягає.

Проекти з додатками слід подати у 2 екземплярах в офіс фонду “Соціально-екологічний союз” (вул. Єфремова 16/31, м. Севастополь, 99028), а електронну версію у форматі .doc – на електронну адресу sevastopolfoundation@gmail.com до 17:00 30 листопада. Дату подання проекту у друкованому вигляді визначають за поштовим штемпелем. Матеріали обов’язково слід подавати в письмовому й електронному варіантах.

СБФ “Соціально-екологічний союз”
(0692) 94 21 57
sevastopolfoundation@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: