Для селян Рівненщини відкрито 5 центрів правової інформації

На Рівненщині було відкрито 5 центрів правової інформації та консультації

15-17 червня на Рівненщині було відкрито 5 центрів правової інформації та консультації. Їх діяльність підтримує Рівненська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” (КВУ) в межах проекту “Сільським громадам – правові можливості” за сприяння програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Центри працюють у селах Верба, Майдан і Повча Дубенського району, Жовтневе Радивилівського району та Пісків Костопільського району. У них громадяни можуть безкоштовно отримати правову інформацію, первинну юридичну консультацію, допомогу в складанні процесуальних документів. Також завдяки переданій у центри правовій літературі люди мають можливість самостійно відшукати потрібну інформацію.

Організація передала консультантам ноутбуки з найновішою інформаційно-довідковою базою “Законодавство України”, багатофункціональні пристрої, а також комплекти найбільш актуальних кодексів України з науково-практичними коментарями.

Консультантами працюють учителі правознавства та секретар сільради (в селі Жовтневе), які стали переможцями конкурсного відбору та брали участь у навчаннях “Школи права”, які організував Рівненський КВУ у квітні.

“Надалі буде проведено моніторинг проблем і правових потреб мешканців сільських територіальних громад (в тому числі у сферах доступу до правосуддя, захисту їхніх трудових і майнових прав). За його результатами буде підготовлено й оприлюднено відповідний аналітичний звіт. Також планується розробити низку заходів, спрямованих на розв’язання виявлених проблем”, – сказав голова правління Рівненського КВУ Олексій Горецький.

Контакти: Рівненська обласна організація ВГО “Комітет виборців України”, (0362) 26 39 43, cvurivne@cvu.rv.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: