Для ромських дітей Ужгорода організовано Школу майбутнього першокласника

З 27 травня до 22 червня та з 23 до 31 серпня в ужгородській школі №14 працює Школа майбутнього першокласника для ромських дітей

З 27 травня до 22 червня та з 23 до 31 серпня в ужгородській школі №14 працює Школа майбутнього першокласника для ромських дітей. Роботу Школи координує ГО “Рука допомоги” за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

Для дітей організовано перше знайомство зі школою, ігри й атракціони. Шестирічні діти звикають до дисципліни, вчаться малювати, робити аплікації, вивчають основи гігієни, знайомляться з першою вчителькою.

Діти створили театральну виставу, вони беруть участь у різних конкурсах. Постійно відбуваються спортивні ігри, заняття з письма, англійської мови та веселої математики.

Сьогодні у 127 загальноосвітніх навчальних закладах Закарпатської області навчається 5 822 учні-роми. В інтернатних закладах навчаються 296 дітей-ромів. Понад 500 учнів відвідують ромські недільні школи.

Контакти:
ГО “Рука допомоги”
Роман Стойка
roman.stoyka@bk.ru

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: