Для представників ОСН буде проведено семінар з економічного розвитку громад

У вересні у Львові відбудеться навчальний семінар для представників ОСН та ініціативних груп, які мають намір створити ОСН у своїх громадах, на тему “Економічний розвиток громад: роль органів самоорганізації населення”

У вересні у Львові відбудеться навчальний семінар для представників ОСН та ініціативних груп, які мають намір створити ОСН у своїх громадах, на тему “Економічний розвиток громад: роль органів самоорганізації населення”. Захід проводить Львівський регіональний ресурсний центр для ОСН, діяльність якого координує Західноукраїнський ресурсний центр за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

На семінарі буде розглянуто такі блоки питань:
· загальний огляд поняття “економічний розвиток громади”;
· приклади підприємств, які можна створювати на базі громади;
· успішні історії економічного розвитку громади (з досвіду роботи Західноукраїнського ресурсного центру й інших організацій);
· можливості для фінансування проектів з економічного розвитку громади;
· роль і можливості ОСН у сфері економічного розвитку громади.

Участь у семінарі є безкоштовною. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням.

Для участі в семінарі потрібно до 13 вересня заповнити анкету й надіслати її на електронні адреси petro@zurc.org та lazarchukp@gmail.com. Осіб, які подали анкети, до 20 вересня буде повідомлено про місце, дату та програму семінару. Оскільки кількість місць є обмеженою, у разі надходження великої кількості заявок учасників відбиратимуть на конкурсній основі. При конкурсному відборі до уваги братимуть рівень мотивації та зацікавлення в участі в семінарі, а також бачення розвитку ОСН у громаді.

Контакти:
Західноукраїнський ресурсний центр
(032) 297 66 24
(032) 297 68 13
Петро Лазарчук
petro@zurc.org
lazarchukp@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: