Для представників ОСББ видано посібник із діловодства й обліку

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” видала збірник “Діловодство й облік в ОСББ”

Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” видала збірник “Діловодство й облік в ОСББ”. Публікацію підготовано в межах проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Збірник підготував Юридичний клуб “Право”. У його створенні брали участь аудитор Віра Попелешко, адвокат Людмила Нужна та бухгалтер Ганна Борисова.

Виконавчий директор ЮК “Право” Вікторія Бондарчук відзначила: “Ми впевнені, що ця книга стане першим помічником як для тих, хто тільки створює ОСББ, так і для досвідчених власників. Збірник висвітлює питання ведення діловодства, ведення бухгалтерського та податкового обліку в ОСББ”.

Контакти:
Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя”, Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59, MelitopolOsbb@mail.ru
Юридичний клуб “Право, Вікторія Бондарчук, (0619) 43 05 99, 098 038 43 68

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: