Для представників НУО проведуть тренінг з адвокації

17-19 вересня в Ужгороді (готель “Дружба”, вул. Висока, 12) відбуватимуться тренінгові навчання “Вчимося адвокації” для представників громадських організацій

17-19 вересня в Ужгороді (готель “Дружба”, вул. Висока, 12) відбуватимуться тренінгові навчання “Вчимося адвокації” для представників громадських організацій. Заходи проводить Регіональне молодіжне екологічне об’єднання “Екосфера” та Центр громадянського представництва “Життя” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Початок занять – о 10:00.

Учасниками навчань стануть громадські активісти з усієї України.

Перші два дні тренінг буде присвячено темі “Адвокація”. Третій день буде присвячено обміну досвідом проведення адвокаційних кампаній. Після завершення тренінгової програми заплановано стажування учасників у Центрі громадянського представництва “Життя” (Київ) та у РМЕО “Екосфера” (Ужгород).

Контакти:
Регіональне молодіжне екологічне об’єднання “Екосфера”
Віктор Станкевич
063 443 15 99
ekosphera@hotmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: