Для представників НУО Чернігівщини відбудеться серія тренінгів

Центр “Доброчин” запрошує громадських активістів Чернігівщини до участі в циклі тренінгів “Менеджмент у діяльності НУО”

Центр “Доброчин” запрошує громадських активістів Чернігівщини до участі в циклі тренінгів “Менеджмент у діяльності НУО”, які відбудуться 16-18 червня в Чернігові. Проект “Стань професіоналом, допоможи громаді” підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

До участі запрошують представників третього сектору, які працюють на території Менського, Корюківського, Козелецького, Городнянського та Прилуцького районів.

Заплановано три тренінги:
· “Ефективна діяльність НУО: планування та вибір пріоритетів. Проектний менеджмент”
· “Ресурси в діяльності НУО”
· “Фінансовий менеджмент НУО”.

Учасники обговорять такі питання:
· Як і де знайти ресурси для діяльності організації?
· Які особливості оподаткування НУО?
· Стратегія – чому це важливо?

Формат заходу: інтерактивний тренінг із використанням активних методик і практичних прикладів. Тривалість навчання – 3 дні. Учасникам заходу забезпечують проживання, харчування, відшкодування плати за проїзд.

Учасників відбиратимуть на конкурсній основі. Для участі у тренінгу слід надіслати заповнену анкету на електронну адресу dobrochyn@cn.relc.com з поміткою “Тренінг” до 5 червня включно. Контактні особи – Олександр Підгорний, Олена Короїд.

Запрошення для участі в тренінгу буде надіслано не пізніше 10 червня.

Контакти: Центр “Доброчин”, Олександр Підгорний, Олена Короїд, (0462) 67 71 81, pravoch@meta.ua, Dobrochyn@cn.relc.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: