Для представників мелітопольських ОСББ буде проведено тренінги

З 18 до 29 квітня в місті Мелітополі (Запорізька область) відбуватимуться семінари-тренінги “Основи фінансово-господарської діяльності в ОСББ”

З 18 до 29 квітня в місті Мелітополі (Запорізька область), у приміщенні ГО “Юридичний клуб “Право” (вул. Шмідта, 13, офіс 114), відбуватимуться семінари-тренінги “Основи фінансово-господарської діяльності в ОСББ”. Заходи організовує Юридичний клуб “Право” в межах проекту “Створення сприятливих умов для організації та функціонування ОСББ м. Мелітополя”, який виконує Асоціація “Власники житлових будинків Мелітополя” за підтримки програми “Посилення впливу громадського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Семінари відбуватимуться щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 14:00. На заходи запрошують керівників і бухгалтерів ОСББ, представників ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ у Мелітополі та містах Запорізької області.

Тренерами будуть:
– аудитор Віра Попелешко;
– адвокат Людмила Нужна.

Питання, які заплановано обговорити:
– основи фінансово-господарської діяльності в ОСББ;
– поточна діяльність ОСББ, правове регулювання;
– практичні поради головам ОСББ;
– ділова гра “Обов’язки голови правління ОСББ і професійна етика керівника”.

Для участі в семінарі слід до 15 квітня надіслати заявку до Асоціації “Власники житлових будинків Мелітополя”. Представникам ЗМІ акредитуватися не потрібно.

Контакти:
“Власники житлових будинків Мелітополя”, Ірина Сінделі, (0619) 43 26 59, MelitopolOsbb@mail.ru
Юридичний клуб “Право”, Вікторія Бондарчук, (0619) 43 05 99, 098 038 43 68

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства” – сприяти розвитку системи захисту прав громадян як споживачів державних і комунальних послуг, посилювати спроможність громадських організацій щодо вироблення політики та впливу на прийняття політичних рішень із суспільно важливих питань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: